هشدار!!

برخی از مطالب سایت ممکن است زاده تخیل نویسنده باشد و برخی مطالب فقط داستان می باشند.

افراد دارای مریضی قلبی و یا کسانی که می ترسند از مشاهده مطالب سایت پرهیز کنند.

کلبه وحشت انزلی ! واقعیت یا داستان ؟

اگر شما دوستداران و عاشقان مطالب ترسناک و مخصوصا فیلم های ترسناک باشید.
احتمالا بعد از اتمام فیلم با خود پرسیده اید آیا این فیلم واقعی بوده یا نه؟
چقدر از این فیلم براساس واقعیت ساخته شده است؟
آیا این فیلم تخیل نویسنده است یا براساس اتفاقی واقعی ساخته شده است ؟
مطلب امروز ماهم در سایت ترس انگیز درمورد واقعیت یا داستانی بودن کلبه وحشت انزلی  می باشد.
پس با سایت ترس انگیز همراه باشید.

جنگل روستای هفت دغنان

در نزدیکی های شهر زیبای بندر انزلی و در شهرستان صومعه‌سرا روستایی قدیمی به نام هفت دعنان وجود دارد .اما مطلب ما مربوط به روستای هفت دغنان نیست بلکه جنگل زیبا با ماجرای ترسناک می باشد که کلبه ای معروف به کلبه وحشت انزلی  در آنجا واقع شده است.
از قدیم این کلبه را از جاهایی می دانستند که هرگز کسی نباید به آنجا برود. اما این کلبه به دلیل ماجرا های سال 1365 شکل مرموزی به خودش گرفت که در ادامه درمورد ماجراهای این کلبه می نویسیم.

ماجرای 4 دانشجوی پسر

اولین ماجرا این کلبه که باعث مرموز شدن این کلبه شد در سال 1365 رخ داد.
چهار دانشجوی پسر که برای اولین بار به این روستا آمده بودند برخلاف حرف و حدیث ها  راجب کلبه تصمیم گرفتند شبشان را در آنجا سپری کنند.
آن ها زمانی که تصمیمشان قطعی شد و باهم هم عقیده شدند برای اقامت شبشان به سمت کلبه جهت سپری یک شب عالی راه افتادند اما قافل از اینکه شب راحتی را سپری نخواهند کرد !
شب که می شود دو نفر از چهار پسر شجاع( 😂 ) به خاطر اتفاقی نامعلوم پا به فرار میگذارند اما متاسفانه دو نفری که در آنجا مانده اند, به سرنوشت غم انگیزی دچار می شوند.
طبق گفته ها یکی از آنها که در کلبه بود از شدت ترس, جان خود را از دست می دهد که دلیلش معلوم نمیباشد و نفر دیگری که زنده مانده است دیوانه می شود و هرگز دیگر به حالت قبلی خود بازنمی گردد ( بعضی ها میگن خودکشی کرده است )

روایات و گفته ها می گویند بعد از این اتفاق برای مدت ها در این کلبه پلمپ شد و دیگر کسی جرات نداشت به سمت آن کلبه برود چه روز چه شود و حتی مردم می ترسند در آن جنگل کنار خانه پیاده روی کنند.

داستان 3 دختر

اما این تنها ماجرای این کلبه نبود ! سه سال بعد دوباره افرادی تصمیم گرفته اند شهامت و شجاعت خود را مهک بزنند و در این خانه بمانند.
این بار 3 دختر بودند که به روستای هفت دغنان آمدند. آنها که ماجرای 4 پسر را شنیده بودند و به انها راجب کلبه شوم هشدار داده شده بود که از قدیم نحس بوده, تصمیم می گیرند به این حرف ها پایان بدهند ( فک کردن اد و لورن ان).
این 3 دختر به سمت کلبه ی وحشت راه افتادند و به صورت پنهانی از درب پشتی وارد کلبه شدند و تصمیم گرفتند شب را در آنجا سپری کنند.
آنها تصمیم داشتن ثابت کنند که در این کلبه اتفاق مرموز و ماوراء ای رخ نمی دهد و تمام این حرف ها یک داستان می باشد, اما متاسفانه سرنوشت تلخی  در انتظراشان بود.
می گویند 2 روز بعد مردم محلی دختری را اطراف کلبه (حدود ۳۰۰ متر دورتر از کلبه وحشت) پیدا کرده اند.
دختر که شکه شده  و میلرزید دائم با انگشت کلبه را نشان میداد .
بالاخره افرادی آمدند پلمپ آن کلبه را شکستند.زمانی که وارد کلبه شدند , متاسفانه آن دو دختر دیگر جانشان را از دست داده بودند, علت مرگ هر دو سکته و مرگ آنی تشخیص داده شده بود. گفته ها حاکی از آن است که چشم هر دو به نقطه مشخصی خیره شده و باز مانده بود.

متاسفانه دختری که زنده مانده بود، بعد از ۴ روز خودکشی کرد و به زندگی اش اینگونه پایان داد.

پس از این اتفاق، خانه وحشت انزلی توسط پلیس محلی تخلیه می شود و تحت تدابیر امنیتی قرار می گیرد تا هرگونه رفت و آمد و حوادث غیر عادی را کنترل کنند. از آن زمان کسی اجازه ندارد که به کلبه وحشت انزلی نزدیک شود و یا از آن دیدن کند.

داستانی از زبان مردم محله

یکی از دلایلی که این کلبه معروف بوده است، این است که در داستان هایی که از گذشته در میان مردم دهان به دهان چرخیده این گونه آمده است: هر کسی که بتواند تنها یک شب را در این کلبه سپری کند و زنده بماند، ثروتمند خواهد شد.

این داستان شاید یکی از دلایل وهم آلود بودن این خانه بوده است، چرا که افرادی تصور می کردند اگر بتوانند در اینجا بمانند، موجودات فرا انسانی به آن ها ثروت می دهند.

این ماجرا توسط یک مستند تکذیب شد

این داستان توسط یک مستند که  مصاحبه با افراد روستای هفت دغنان می باشد تکذیب شد و طبق گفته ها شایعات مجازی می باشد اما در این مستند دقیق اشاره نشده که آیا واقعا این اشخاض مرده اند؟ این اتفاق اگ آنجا نیافتاده پس این حرفا کجاست ؟ در این مستند صراحتا گفته شده این کلبه در روستای هفت دغنان نمی باشد.

نظریه بنده برای اتفاق هایی مثل این ماجرا

انسان موجودیست که هرچقدر راجبش تحقیق کنیم بازهم بحث و چالش هایی درباره انسان وجود دارد.
ترس یکی از این چالش های ما انسان ها می باشد که با تحیقی در مورد ترس در گوگل به این می رسیم که باعث افزایش ضربان قلب می شود, هر چه قدر شخض نترس و دلیر باشد بالاخره از چیزهایی ممکنه بترسد.

ضربان قلب اگه بالا برود اینکه شخص سکته کند احتمالش بالاس !
اما چه ربطی به این ماجرا داره؟
ببینید در کل آخر این ماجرا درمورد کلبه انزلی دو احتمال داره یا واقعیه یا شایعه, مهم این نیست مهم اینه ما این اتفاق را برچه اساس قلمداد کنیم , مطمئنن تا امثال این اتفاق می افته اون رو به جن و روح ربط میدیم, اما اتفاق های طبیعی هم میتونه باعث این اتفاق ها شود.
فرض کنید درون یک جای ترسناک مانند جنگل تاریک و پر از سکوت ایستاده اید, یک دفعه یک حیوان یا پرنده صدایی در بیاورد اگر قلب شما ضعیف باشد و یا ترس شما بیش از حد باشه باعث مرگ شما می شود .
پس هر اتفاقی ممکنه مرتبط با اجنه نباشه.

منابع این مطلب سایت های گوناگون می باشد. با نظر دادن در مورد این مطلب نظریه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *