هشدار!!

برخی از مطالب سایت ممکن است زاده تخیل نویسنده باشد و برخی مطالب فقط داستان می باشند.

افراد دارای مریضی قلبی و یا کسانی که می ترسند از مشاهده مطالب سایت پرهیز کنند.

مکان های تسخیر شده :‌خانه تسخیر شده مونت کریستو

خانه های تسخیر شده یکی از مکان های دلشوره آور در این جهان هستی هستند , اگر به مکان های ترسناک و تسخیر شده علاقه دارید پس با ما همراه باشید تا به استرالیا و خانه تسخیر شده ی مونت کریستو برویم

خانه ی مونت کریستو در شهر جونی ( Junee ) در کشور استرالیا قرار دارد.

جونی یک شهرک در 470 کیلومتری شهر سیدنی میباشد.

از این خانه بخواهیم بگوییم توسط یک مهندس محلی به نام کریستوفر ویلیام کراولی و  به سبک معماری ویکتوریایی ساخته شد.خانه‌ای دو طبقه که برفراز تپه و با دیدی مناسب به شهر بنا شده است.

مونته کریستو رو باید یکی از تسخیر شده ترین عمارت های استرالیا دانست, ارواح مالکان اولیه آن یعنی آقای کراولی و همسرش الیزابت ظاهرا پس از مرگشان در سال‌های ۱۹۱۰ و ۱۹۳۳، راضی به ترک این ملک نشده و آنجا را به تسخیر خود در آورده‌اند.

در سال 1961 در خانه ی تسخیر شده ی کریستو نیز یک سرایدار که در آنجا کار می کرده به قتل می رسد و پس از آن یک کودک از پله های این عمارت می افتذ و جان خود را از دست می دهد.

بعد ها هم یک مستخدم خود را از بالکن به پایین انداخته و خودکشی می کند و مردم معتقدند همچنان در این خانه ارواح وجود دارند.

امروزه خانواده لارنس رایان که اکنون مالکیت این عمارت را در اختیار دارد و در آن تور های گردشگری برگذار می کند چنین درباره این عمارت می گوید :‌

یکی از ارواحی که مطمعن هستیم در این خانه هنوز زندگی می کند,  خانم کراولی است همچنین به گفته وی روح خانم کراولی نسبت به هرچیزی مانند طریقه صحبت کردن,نوع لباس و یا طرز رفتار افراد حساسیت دارد درواقع اوبازدیدکنندگان را پذیرفته یا رد می کند چنان که اگر از بازدید کننده خوشش بیاید دوستانه با او برخورد می کند اما اگر از کسی بدش بیاید به صورت خشونت آمیز برخورد می کند.

همچنین می گویند : ما به ندرت هفته‌ای را بی دردسر و تشویش به پایان می‌بریم، بی آنکه کسی در واکنش به حال و هوای خانه از حال برود یا دچار حملات آسم شده یا شنونده صداهای عجیب و بیننده تجسم اشباح و ارواح باشد.

در ادامه آقای رایان می گویند : تور های گردشگری  شامل اقامت شبانه و  همراه با صبحانه در اقامتگاه خدمتکاران هست و همچنین افراد به مدت ۲ ساعت و نیم با شمع از این عمارت دیدن می کنند.

 

گردشگرانی که به این عمارت می آیند در کل دو دسته اند , دسته اول کسانی هستند که نترسند و نمی ترسند و شب را در این عمارت با آرامش سپری می کنند دسته دوم کسانی هستند که می ترسند و شب ها خواب ندارند به طوری که شبانه پا به فرار می گذارند و تا سالیان سال دور ور خونه پیداشون نمیشه (:

نظر شما درباره این عمارت تسخیره شده چیست ؟

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *